Produkcija

Savo produkcijos gamybai naudojame žinomų gamintojų aukštos kokybės PA 6.6, PA 6.0 ir elastano verpalus. Gaminius mezgame su „Matec“, „Sabina 3“, „Sabina 4“, „Lunati“ įrenginiais; siuvykloje naudojame siuvimo ir apmėtymo mašinas (overlokus bei plokščiasiūles), taip pat detexomat automatines siuvimo mašinas.

Prekių asortimentas yra nuolat atnaujinamas.

Lietuvos rinkoje žinomi „Denateksa“ ir „Miledi“ prekių ženklai.


Produkcija (image) Produkcija (image) Produkcija (image)

PĖDKELNĖS

Gaminame 15–100 denų storio pėdkelnes. Atsižvelgiant į užsakymą jų sudėtyje gali būti nuo 97 proc. poliamido ir 3 proc. iki elastano 84 proc. poliamido ir 16 proc. elastano.

Didelių dydžių pėdkelnės gaminamos su papildomu įsiuvu (mažu arba dideliu galiniu). Pėdkelnės yra sustiprintos kelnaičių ir pirštų dalyse.

Šiuo metu Lietuvos rinkoje prekiaujame 20, 30, 50, 60 denų pėdkelnėmis, kurių sudėtyje yra 97 proc. poliamido ir 3 proc. elastano.


Produkcija (image)

PUSKOJINĖS

Gaminame 15–40 denų storio puskojines. Atsižvelgiant į užsakymą jų sudėtyje gali būti nuo 97 proc. poliamido ir 3 proc. elastano iki 84 proc. poliamido ir 16 proc. elastano.

Puskojinės yra sustiprintos pirštų dalyse.

Šiuo metu Lietuvos rinkoje prekiaujame 15 denų stretch (94 proc. stretch, 6 proc. poliamido), 20 denų (97 proc. poliamido ir 3 proc. elastano), 20 denų lycra (84 proc. poliamido ir 16 proc. elastano), 40 denų (94 proc. poliamido ir 6 proc. elastano) puskojinėmis.


Produkcija (image) Produkcija (image) Produkcija (image)

KOJINAITĖS

Gaminame 20–40 denų storio kojinaites. Atsižvelgiant į užsakymą jų sudėtį gali sudaryti nuo 97 proc. poliamido ir 3 proc. elastano iki 84 proc. poliamido ir 16 proc. elastano.

Kojinaitės yra sustiprintos pirštų dalyse.

Šiuo metu Lietuvos rinkoje prekiaujame 20 ir 40 denų kojinaitėmis.


Produkcija (image)

TAMPRĖS

Tamprės gaminamos iš mikropluošto (poliamido 92 proc., elastano 8 proc.) ir yra 60 denų storio. Jos maloniai priglunda ir gražiai aptempia kojas. Dėl naudojamo mikropluošto tamprės yra ypač švelnios ir patogios nešioti. Dideli jų dydžiai yra gaminami su dideliu įsiuvu.


Produkcija (image)

PĖDUTĖS

Gaminame pėdutes, kurios yra plonos ir nedaug dengiančios pėdas. Jos puikiai tinka avint vasarinius batus, kadangi yra „nematomos“. Sudėtis – 100 proc. poliamido.


Produkcija (image)

BATŲ MATAVIMOSI KOJINAITĖS

Gaminame batų matavimosi kojinaites, kurios dėl higienos reikalavimų yra naudojamos avalynės parduotuvėse apavui matuotis. Galime pagaminti tiek trumpas, tiek vidutines ar ilgas kojinaites. Sudėtis – 100 proc. poliamido.